Краєзнавство в школі

ШКІЛЬНИЙ МУЗЕЙ «БАТЬКІВСЬКА ХАТА» В СМІЛЯНСЬКІЙ ШКОЛІ № 16

 

Ми раді вітати користувачів сайту «Краєзнавча Черкащина» у віртуальному шкільному музеї.

Ласкаво просимо!

З 2011 року у Смілянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 16 діє музей народного побуту «Батьківська хата». У його створенні активну участь брали вчителі, учні та батьки школи. У музеї зібрано речі побутового вжитку жителів Черкащини XVІІІ – ХХ століть.

Основна мета новоствореного музею – через побутове оточення попередніх поколінь людей показати естетичні традиції нашого народу, символізм у житті наших предків.

Детальніше...
 

МАЛА АКАДЕМІЯ ВИХОВУЄ ПАТРІОТІВ РІДНОГО КРАЮ

Черкаському територіальному відділенню Малої академії наук України виповнилося 20 років. Воно розпочало свою роботу в 1993 р. Працювали три відділення: історичне, філологічне, фізико-математичне. В першому обласному конкурсі-захисті брали участь 49 учнів-членів МАН, а саме територіальне відділення мало близько десяти філій та осередків в містах і районах області.

Детальніше...
 

РЕКОМЕНДАЦІЇ УЧАСНИКАМ КОНКУРСІВ МАН

Для учнів шкіл області та їх наукових керівників, які готують науково-дослідницькі роботи для участі в конкурсі-захисті МАН України пропонуємо вимоги щодо оформлення цих робіт.

ОСНОВНІ ВИМОГИ
до написання, оформлення і представлення
учнівських науково-дослідницьких робіт

Детальніше...
 

З ДОСВІДУ РОБОТИ ШПОЛЯНСЬКОЇ ЗОШ № 5

Історія рідного краю складає комплекс знань про минуле регіону з урахуванням місцевої самобутності і неповторності. Глибоке і всебічне засвоєння таких знань сприяє вихованню у підростаючого покоління любові до рідного краю (,,малої батьківщини”) – складової частини держави Україна (,,великої Батьківщини”). Цілком очевидно, що підгрунтям цього процесу має бути педагогічний досвід, грунтований на історико-культурних традиціях українського народу, його духовності і моралі.

Детальніше...
 
Подорож
,,Пам’ятки археології Черкащини”


Мотронинське городище скіфського часу в Холодному Яру

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2