Краєзнавчі новини

Краєзнавці взяли активну участь у обласних заходах

до Дня Соборності України

20 січня 2023 р., напередодні Дня Соборності України та 105-ї річниці з дня проголошення проголошення Української Народної Республіки, представники краєзнавчої спільноти Черкащини взяли участь у обласних державних заходах з нагоди визначних подій, які цьогоріч проходили під гаслом «Україна соборна. Разом до перемоги!».

photo 1

Детальніше...
 

Краєзнавці увійшли до складу Консультативної ради

з питань охорони культурної спадщини Черкаської ОДА

19 січня 2023 р. відбулось засідання новоствореної Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Управління культури та охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації.

До складу зазначеної ради, яка складається із 22 осіб, увійшли краєзнавці Черкащини: голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Валентин Лазуренко, перший заступник голови Черкаської обласної організації НСКУ, професор Василь Мельниченко, член НСКУ Людмила Дядик.

Зокрема, голову обласної організації Валентина Лазуренка обрано до складу президії Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини Черкаської обласної державної адміністрації.

На засіданні ради у режимі відеоконференції розглянуто матеріали науково-проєктної документації з визначення меж і режимів використання зон охорони пам’ятки історії місцевого значення «Могила цадика Нахмана» на території Історико-культурного центру на місці поховання духовного лідера Брацлавських хасидів цадика Нахмана у м. Умані.

Детальніше...
 

Культурний фронт. Краєзнавці долучились до патріотичного заходу «Малюємо Перемогу… Сила рушникового «Дерева життя»

Культурний фронт в роки сучасної російсько-української війни. Фронт незламності. Фронт донесення до кожного патріота-українця нашої національної ідентичності.

6 січня 2023 р.у Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбулась презентація проєкту «Малюємо Перемогу… Сила рушникового «Дерева життя». Захід присвятили до 69-ї річниці утворення Черкаської області (7 січня 1954 р.).

photo 2023-01-07 13-47-58 3

Детальніше...
 

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Щороку Різдво Христове та Новий Рік стають для нас найтеплішими родинними святами, коли кожен з нас з особливим трепетом і любов’ю підбирає слова побажань своїм близьким на прийдешній рік, віддає все тепло своєї душі рідним, будує плани та ставить нові життєві цілі.

Цьогоріч різдвяно-новорічні свята мають гіркий воєнний присмак. Замість веселощів – тиша, уся країна нині в скорботі за тими, хто поліг за її свободу. Однак усі ми ступаємо в новий рік із надією, щирими сподіваннями у нашу якнайшвидшу Перемогу! Бо українці – незламний народ! З нами правда, з нами віра, над нами – Божий захист!

Нехай світле свято Різдва Христового та Новий 2023 рік, що невпинно наближається, принесуть кожному з вас мир, міцне здоров’я, тепло родинного затишку, щасливий сміх дітей, за якими – успішне майбутнє України!

Переможного Нового 2023 року!

photo 2022-12-26 19-53-44

З повагою

президія Черкаської обласної організації

Національної спілки краєзнавців України

 

ПРО ІСТОРИЧНИЙ ФРОНТ, ПАНТЕОН УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ ТА НАПИСАННЯ НОВИХ ПІДРУЧНИКІВ.

ВАЛЕНТИН ЛАЗУРЕНКО У ПРОГРАМІ

"АКТУАЛЬНО З ВОЛОШИНИМ"

Актуально з Волошиним

1

2

Переглянути випуск програми можна за посиланням на ютуб каналі "Актуально з Волошиним":

https://www.youtube.com/watch?v=WXzkFtiADg8

 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 16 з 48