Краєзнавчі новини

Голова спілки краєзнавців Черкащини

зустрівся з директором Інституту історії України НАНУ

photo 11111

15 лютого 2023 року голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Валентин Лазуренко зустрівся з директором Інституту історії України Національної академії наук України, академіком НАНУ Валерієм Смолієм .

Детальніше...
 

ЛАРИСА СИНЯВСЬКА ВІДЗНАЧЕНА

МІНІСТЕРСТВОМ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Заступник голови Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, доктор істориних наук, професор кафедри історії України Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Лариса Синявська відзначена Подякою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

photo 2023-01-28 21-27-40

Відзнаку вручив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет під час наради з освітянами в Черкаській облдержадміністрації 26 січня 2023 р.

Краєзнавча громада Черкащини щиро вітає Ларису Іванівну з високою відзнакою і бажає їй міцного здоров’я та вагомих здобутків у науково-педагогічній роботі та на краєзнавчій ниві.

 

ПОБАЧИЛА СВІТ КНИГА ПРО СЕЛО ДЕНЬГИ

photo 2023-01-

На початку нинішнього року творчий доробок черкаського краєзнавства поповнився ще одним чудовим виданням – у видавництві «Вертикаль» побачила світ книга «Село Деньги в українській історії від давнини до сьогодення: люди і події». Її автори – Григорій Михайлович Голиш, Анатолій Юхимович Воропай і Лариса Григорівна Лисиця (загальна редакція – Г.М.Голиша).

Детальніше...
 

"ПЕРЕМОЖНІ БАРВИ УКРАЇНСЬКОГО ВСЕСВІТУ"

photo 2023-02

Краєзнавчий актив Черкащини був запрошеним на відкриття персональної ювілейної виставки сучасного українського художника Ігоря Солодовнікова "ПЕРЕМОЖНІ БАРВИ УКРАЇНСЬКОГО ВСЕСВІТУ", відкриття якої відбулося 26.01.2023 р. у музеї “Кобзаря” Т. Г. Шевченка в Черкасах.

Детальніше...
 

Круглий стіл “Соборність України:

історичний аспект та існуючі виклики сьогодення

20 січня 2023 р. за ініціативи заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації, кандидата історичних наук, почесного краєзнавця України Олександра Шамрая та підтримки Управління освіти і науки Черкаської ОДА (начальник – кандидат історичних наук Валерій Данилевський) в прес-центрі облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему “СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ: ІСТОРИЧНИЙ АСПЕКТ ТА ІСНУЮЧІ ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ”.

photo 2

На захід, який об’єднав активну молодь, освітян, представників органів державної влади та громадськості були запрошені і члени Національної спілки краєзнавців України.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»

Сторінка 15 з 48