Краєзнавчі новини

ПЛЕНУМ НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КРАЄЗНАВЦІВ УКРАЇНИ

9 грудня 2011 року в Києві відбувся пленум правління Національної спілки краєзнавців України. Учасники пленуму хвилиною мовчання вшанували пам’ять голови і засновника Спілки, академіка П.Т. Тронька.

Детальніше...
 

ГОЛОСУЙМО ЗА ЧИГИРИНСЬКУ ФОРТЕЦЮ!

1-7-11Як уже повідомлялося, Чигиринська фортеця – резиденція Богдана Хмельницького увійшла до числа 21 фіналіста загальнонаціональної акції ,,7 чудес України: замки, палаци, фортеці”. Остаточне підведення підсумків акції відбудеться наприкінці року, а зараз проходить інтернет-голосування для визначення переможців, що триватиме до 1 грудня 2011 року.

Детальніше...
 

,,ПОВНОЛІТТЯ” ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ

1-20-10Цього року газеті Смілянської гімназії імені В.Т. Сенатора виповнилося 16 років. Саме в цьому віці людина отримує паспорт, а з нагоди повноліття нашого “Дзвоника” було створено музейний куточок, який ми називаємо музеєм. Розмістили матеріали на полицях великої старовинної шафи, яка і сама могла б бути музейним експонатом, адже їй понад 100 років і вона має свою власну історію.

Детальніше...
 

СВЯТО ПОКРОВИ В ЛЕБЕДИНІ

Серед форм краєзнавчо-просвітницької роботи Черкаської обласної організації НСКУ важливе місце посідає відзначення знаменних державних та народних дат. Однією з таких дат є свято Покрови Пресвятої Богородиці і День українського козацтва. Цього року правління обласної організації разом з навчально-науковим інститутом історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького надали допомогу у проведенні такого заходу в Лебединському навчально-виховному комплексі № 1 Шполянського району.3-17-10

Детальніше...
 

Вечір памяті П.А. Дубового

1-17-1011 жовтня 2011 року в Черкаському обласному краєзнавчому музеї відбувся вечір пам’яті легендарного командира Чигиринського партизанського загону Петра Антоновича Дубового, приурочений до 100-річчю від дня його народження.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня4142434445464748НаступнаКінець»

Сторінка 43 з 48