Краєзнавчі новини

Вітання з Великоднем

Дорогі черкащани і гості краю!

Сердечно вітаємо вас з Великоднем!

Світле свято Воскресіння Христового уособлює найсвятіші духовні цінності та прагнення, наповнює наші серця вірою і надією у здійснення найзаповітніших мрій і очікувань. Кожен знаходить у цьому святі особливий зміст, співставляючи свої помисли і вчинки з високою християнською духовністю. Великдень пробуджує в нас прагнення бути добрішими і милосерднішими.

Нехай же це свято принесе вам і вашим близьким благополуччя, взаєморозуміння і весняне відродження, додасть сили в усіх добрих справах, а життя стане світлішим і прекраснішим.

Правління обласної організації НСКУ

 

Оголошено конкурс на здобуття премії імені Михайла Максимовича

 Оголошується конкурс на здобуття обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича 2012 року. Участь в ньому можуть брати окремі автори та авторські колективи, які підготували в останні п’ять років вагомі краєзнавчі праці, які обов’язково стосуються Черкащини і мають важливе пізнавально-виховне значення. Мова видань – українська.

Детальніше...
 

ОБГОВОРЕНО ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ

Черкащина з її невичерпним туристичним потенціалом та багатими краєзнавчими традиціями дедалі частіше стає місцем проведення наукових заходів з проблем організації туризму. Одним із них стала Третя  Міжнародна науково-практична конференція ,,Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання”, яка відбулася 22 – 23 березня 2012 р. на базі Черкаського державного технологічного університету.

Детальніше...
 

УЧНІВСЬКА КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ В ЧИГИРИНСЬКІЙ ШКОЛІ № 2

2 березня 2012 р. в Чигиринській спеціалізованій школі № 2” відбулася Друга історико-краєзнавча учнівська конференція ,,Велич козацького краю”. На цьогорічній конференції, яка присвячувалася 500-річчю міста Чигирина, обговорювалася тема ,,Видатні постаті Чигиринщини”.

Детальніше...
 

Дорогі жінки!

Прийміть сердечні вітання і найкращі побажання з нагоди чарівного свята Весни – 8 Березня. Нехай воно, як і завжди, несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є у нашому житті – надія, кохання, віра, щастя обов’язково пов’язане з жінкою. Цей день освячений високим іменем жінки-Берегині – джерела відродження духовності народу та примноження кращих національних традицій.

Важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки. Можливо, тому, що жодна професія не в змозі обійтися без жіночої посмішки, турботи, уваги, небайдужості та відданості своїй справі. Відрадно, що жінки роблять вагомий внесок і у справу вивчення історії і культури рідного краю, виховують на славних традиціях українського народу підростаюче покоління, по-материнськи передають молоді любов до отчого дому і своєї Батьківщини.

Від щирого серця бажаємо вам ніколи не втрачати природного оптимізму й енергії, продовжувати нести у світ злагоду, добро і любов. Міцного вам здоров’я, сповнення усіх ваших бажань і мрій, натхнення, великої мудрості, яка оберігає нас усіх.

Правління
Черкаської обласної організації
Національної спілки краєзнавців України

 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 40 з 48