Краєзнавчі новини

На Чорнобаївщині пишеться історія кожного села

Понад 40 років тому, в 1972 році, завдяки зусиллям і громадянській позиції видатного державного і громадського діяча Петра Тимофійовича Тронька було завершене видання 26-томної праці з історії міст і сіл України. Цим фундаментальним виданням, до підготовки якого були залучені науковці і громадські дослідники України, в тому числі і Черкащини, вперше у світовій практиці започатковано написання історії усіх населених пунктів окремо взятої держави.

Детальніше...
 

Зустріч голови НСКУ з науковцями Черкас

 

В Черкасах 12 березня голова Національної спілки краєзнавців України, член-кореспондент НАН України О.П. Реєнт зустрівся з викладачами вищих навчальних закладів обласного центру – членами НСКУ. Під час зустрічі обговорено питання роботи первинних осередків ЧНУ імені Богдана Хмельницького та ЧДТУ, акцентовано увагу на участі науковців університетів в розгортанні краєзнавчих досліджень.

Детальніше...
 

КРАЄЗНАВЧІ КОНКУРСИ ШКОЛЯРІВ

 

Конкурс МАН України

 

Лютий місяць виявився багатим на краєзнавчі конкурси. Найголовнішим серед них став заключний етап обласного конкурсу науково-дослідних робіт учнів – членів Малої академії наук України (МАН України) в секції ,,Історичне краєзнавство”, до якого були допущені переможці міських та районних конкурсів. Конкурс проходив в навчально-науковому інституті історії і філософії Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Детальніше...
 

11

Шановні друзі!

Вітаємо вас з Новим 2013 роком і Різдвом Христовим.

Детальніше...
 

ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ПРОЕКТ СМІЛЯНСЬКИХ ГІМНАЗИСТІВ

«Вулиці, провулки і весь світ…». Так називається історико-краєзнавчий проект смілянських гімназистів, який підтримала і надала допомогу у зйомках телевізійної версії телерадіокомпанія «СМІЛА-TV». Нещодавно проект було представлено на IV Міжнародному телевізійному фестивалі «Дитятко» у Харкові. Під час фестивалю для конкурсантів працювали майстер-класи від зірок вітчизняних медіа, режисерів, композиторів.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 37 з 48