Краєзнавчі новини

УЧНІВСЬКА КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ У СМІЛІ

В Смілі стало доброю традицією щороку проводити учнівські краєзнавчі конференції з актуальних проблем історії міста. Цього року V міська учнівська краєзнавча конференція, що відбулася 25 лютого на базі загальноосвітньої школи № 5, мала тематику «Історія Смілянщини в постатях» і присвячувалася 60-річчю утворення Черкаської області. Її учасники – учителі та учні міста підготували цікаві повідомлення про  відомих земляків, які зробили вагомий внесок у різні сфери життя рідного краю та України.

Детальніше...
 

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ДО 60-РІЧЧЯ

УТВОРЕННЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулася обласна науково-практична конференція «Історія Черкаського краю: люди, події, факти», присвячена 60-річчю утворення Черкаської області. В ній взяли участь науковці, працівники органів освіти, директори та учителі шкіл області, краєзнавці. Учасників конференції привітала заступник директора ОІПОПП, кандидат педагогічних наук Г.А. Назаренко.

Детальніше...
 

Дорогі друзі!

Вітаємо вас з Новим 2014 роком і Різдвом Христовим!

 

111Зустрічаючи Новий рік, сподіваємося на добрі і радісні зміни. Наші плани невіддільні від України, від щирих і вдячних почуттів до своєї Батьківщини. 

В минулому, непростому, але насиченому подіями і добрими справами році, краєзнавці Черкащини гідно виконували свій патріотичний обов’язок на дослідницькій і культурно-освітній ниві.

 Зусиллями невтомних подвижників краєзнавства створені і побачили світ нові праці про історію і сучасне Черкаської області, якій у 2014 році виповнюється 60 років. Краєзнавчі дослідження присвячені історії міст і сіл нашого краю, людям, які творили і продовжують творити добро і достаток на рідній землі.

Детальніше...
 

МУЗЕЙ НАРОДНОГО ПОБУТУ «БАТЬКІВСЬКА ХАТА» У СМІЛЯНСЬКІЙ ШКОЛІ № 16

З 2011 року у Смілянській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 16 діє музей народного побуту «Батьківська хата». У його створенні активну участь брали вчителі, учні та батьки школи. В музеї зібрано речі побутового вжитку жителів Черкащини XVІІІ – ХХ століть.

Детальніше...
 

НАУКОВО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ У КАНЕВІ

01 24.12.201313 грудня  в конференц-залі  музею Т.Г. Шевченка в Каневі відбулася науково-краєзнавча конференція «Лагідний пророк України», присвячена 180-й річниці від дня народження української письменниці  Марко-Вовчок (Марії Олександрівни Вілінської).

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334353637383940НаступнаКінець»

Сторінка 34 з 48