П.Т. Тронько привітав Черкаський національний університет з 90-річчям

З нагоди 90-річчя  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького надійшло вітання від голови Національної спілки краєзнавців України, академіка НАН України, Героя України Петра Тимофійовича Тронька:Tronko

 

Ректору Черкаського національного

університету імені Богдана Хмельницького

професору Кузьмінському А.І.

Шановний Анатолію Івановичу!

Шановні викладачі, студенти і випускники університету!

Національна спілка краєзнавців України і я особисто від щирого серця вітаємо вас зі славним 90-річчям від дня заснування університету. За цей час ваш навчальний заклад гідно пройшов шлях становлення і розвитку від інституту народної освіти до класичного університету, удостоєного почесного статусу національного.

За вашими плечима славна історія з яскравими і знаменними подіями. Творча праця багатьох поколінь викладачів, співробітників, студентів, випускників здобули визнання й авторитет вашого навчального закладу, який носить ім’я славного сина українського народу· Богдана Хмельницького.

Завдяки жертовності, патріотизму людей, які в різні часи пов’язали з університетом свою долю, він завжди був і продовжує бути осередком національної культури, флагманом вищої освіти Шевченкового краю, України в цілому.

Сьогодні університет – сучасний науково-освітній центр нашої держави з розвиненою інфраструктурою забезпечення навчального процесу і наукових досліджень, яким властиві ґрунтовність і системність знань, комплексне поєднання науки та інноваційних технологій, постійний творчий пошук і багатогранність міжнародних зв’язків, він успішно готує висококваліфіковані педагогічні кадри для нашої незалежної України.

Упевнені, що ви й надалі будете зберігати і примножувати для нашої рідної України кращі традиції своїх попередників, сприяти прогресу наукової думки, робити достойний внесок у розвиток української вищої школи.

Бажаємо усім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, великих звершень і нових здобутків на славу вітчизняної освіти та в ім’я процвітання України.

З ·глибокою повагою,

Голова
Національної спілки краєзнавців України,
академік НАН України,
Герой України
П.Т.Тронько
·