Краєзнавчий залік ,,Черкащина – козацький край

26 – 29 січня 2011 року Черкаський міський Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді (ЦТКЕСУМ) провів відкритий краєзнавчий залік ,,Черкащина – козацький край”. Його мета – поглиблення знань школярів про історію козацтва, його існування у нашому краї, виховання почуття гордості і патріотизму за славних лицарів-козаків, що прославляли Україну і рідну землю.

IMG_4804

 

До участі в заліку були запрошені 30 команд від міських шкіл (в команді 4 учасники) та команди від гуртків ЦТКЕСУМ, які були поділені на вікові групи. Кожна команда виконувала три завдання: брейн-ринг, кросворд і вікторина за темою заліку.100_18861
Проведення заходу здійснювали педагогічні працівники ЦТКЕСУМ на чолі із заступником директора В.П. Білоус. В ході напруженої боротьби переможцем  стала команда школи  № 20 (керівник Ю.В. Бевза), друге місце – школа № 6 (керівник Н.М. Сєркова), третє місце – Перша міська гімназія (керівник В.А. Силенко). Стали лауреатами і посіли наступні місця четверте – школа № 32 (керівник, член НСКУ М.М. Щербина), п’яте – школа № 5 (керівник Н.М. Грищенко), шосте – школа № 7 (керівник Ю.В. Середа). Команди переможці були нагороджені грамотами міського управління освіти департаменту та призами у вигляді краєзнавчої літератури і фотоальбому про сучасне козацтво Черкащини, які надало управління внутрішньої політики Черкаської облдержадміністрації та облорганізації Національної спілки краєзнавців України. Дорослі і діти залишилися задоволені проведеним заліком.