КРАЄЗНАВЦІ ЧЕРКАЩИНИ СТВОРИЛИ

«СЛОВНИК-ПУТІВНИК ЮНОГО ПАТРІОТА»

photo 2024-01-23 20-27-38

22 січня 2024 р. відбулась презентація довідкового посібника з історії, культури та мистецтва Черкаського краю, в якому у форматі словника подані найважливіші природні та рукотворні об’єкти Черкащини.

Від краєзнавчої спільноти регіону учасників заходу з культурницько-патріотичною подією, яка проходила в День Соборності України в стінах Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького привітав голова Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор Валентин Лазуренко.

photo 2024-01-23 20-27-38-2

Автори книги Наталія Степанова (член Національної спілки краєзнавців України), Тетяна Москаленко (член Національної спілки краєзнавців України) і Тетяна Завалко зібрали в посібнику цікаві факти з історії, культури та мистецтва Черкаського краю. Зокрема, він містить 49 міністатей, до кожної з яких підібрані арт-кейси. Тут є легенди, оповідання, вірші, ребуси, приказки й прислів’я, логічні задачі, навчальні ігри в застосунку Learning Apps, дуже багато розмальовок – все для розвитку дітей. Розуміючи, що в такий складний для української спільноти час, сучасна українська дитина має знати історію рідного краю, її культуру, автори намагалися зробити навчання цікавим та розвивальним.

photo 2024-01-23 20-27-38-3

Окрім того, книга має інтерактивні елементи, цікаві завдання та авторські фото, щоб зацікавити юних читачів до вивчення історії рідного краю.

Відзначимо, що посібники, як зазначалось на презентації, будуть роздані в освітні заклади міста та області. Також у вільному доступі буде електронний варіант.

photo 2024-01-23 20-27-38-4

Від краєзнавчої спільноти регіону вітаємо його авторів за створення сучасного та корисного продукту.

Богдан КУЛИНИЧ,

член Національної спілки краєзнавців України