БОГДАН КУЛИНИЧ: «СПОРТ І КРАЄЗНАВСТВО – СКЛАДОВІ ПАТРІОТЧНОГО ВИХОВАННЯ»(ВІДЕО)

У час важких випробувань, який переживає сьогодні увесь український народ, патріотичне виховання набуває особливого суспільного значення. Адже патріотизм, любов до своє держави додає сил і твердості духу її захисникам у боротьбі проти віроломного агресора, який посягнув на українську землю.

Місце для патріотичних вчинків є не тільки на полі бою, а й в тилу, де кожен громадянин на своїй ділянці роботи може вносити свій посильний внесок у загальну справу, наближаючи перемогу над ворогом.

Участь в обговоренні цієї теми на телеканалі ВІККА взяв Богдан КУЛИНИЧ. На сьогодні його ім’я відоме на Черкащині і в Україні. Він має вагомі досягнення у паралімпійському спорті – член національної збірної команди з футболу, чемпіон Паралімпіади 2016 року в Ріо-де-Жанейро і чемпіон світу 2022 року в Іспанії, майстер спорту міжнародного класу.

Богда Кулинич Спорт і краєзнавство

Світ його уподобань не обмежується спортом. Нещодавно Богдан захистив дисертацію і отримав науковий ступінь доктора філософії з історії. А ще він захоплюється краєзнавством, обраний членом правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України і делегатом з’їзду Спілки.

Під час передачі Богдан Кулинич поділився враженнями від чемпіонату світу з футболу серед паралімпійців. Говорив про зусилля, які українські спортсмени доклали, щоб збірна України стала чемпіоном світу і щоб в далекій Іспанії на честь нашої держави пролунав гімн і було піднято прапор України. 

Йшлося у передачі і про краєзнавство, яке не тільки досліджує минуле, а й доносить до людей знання про славну історію і відомих людей краю, виховуючи у сучасників любов до своєї малої батьківщини і України, готовності захищати її від ворога. 

Підсумок цікавої розмови – сьогодні у кожного свій фронт і його треба тримати і йти вперед. Він проходить через досягнення і у спорті, і у краєзнавстві, і в усіх добрих справах, які надихають людей на самовіддане служіння своїй державі, зміцнюють віру у перемогу. 

Повний випуск програми за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?v=lJbi-DRcf2s