У КАМ’ЯНЦІ ФЕДОРА ПЕТРОВИЧА ЛЮДНОГО ВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ

IMG 0260 1001x691

 

   Відомому краєзнавцю, освітянину і публіцисту з Кам’янки Федору Петровичу Людному виповнилося 90 років. Свій ювілейний рубіж він зустрів сповненим оптимізму і творчого натхнення, в повсякденних турботах і невтомній праці на краєзнавчій ниві. Вагома дата застала його за роботою над черговою краєзнавчо-автобіографічною книгою «Здійснення мрій».

   Осіннього сонячного дня заслуженого і шанованого земляка до актової зали районного Будинку дитячої та юнацької творчості прийшли вітати представники громадськості районного центру – вчителі шкіл, ветерани освіти, музейні працівники, журналісти, багато тих, з ким йому довелося в різні роки трудитися. Виступаючі – голова районної ради С. Сундуков, заступник голови райдержадміністрації В. Коваленко, голова райкому профспілки працівників освіти О. Шамрай, директор Кам’янського історико-культурного заповідника Г. Таран, голова ради ветеранів працівників освіти В. Македонська та інші щиро вітали ювіляра, відзначали такі його риси як людяність, чесне і сумлінне ставлення до свого обов’язку. Говорили про те, що немає, мабуть, такої теми, яка б не попадала в поле зору Федора Петровича і не знайшла відображення в його майстерно написаних численних нарисах, статтях та замітках в пресі, науково-популярних виданнях, а в останні роки і в книгах, які користуються неабиякою популярністю серед читачів.

 

IMG 0376 1001x668   

Вітальну адресу від ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького О. Черевка оприлюднила начальник відділу виховної роботи університету доцент Т. Зорочкіна.

 

IMG 0293 1001x563

 

IMG 0283 1001x563

 

 Голова правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України, професор В. Мельниченко відзначив вагомий внесок Почесного краєзнавця України Ф.П. Людного в розвиток українського краєзнавства, багаторічну просвітницько-патріотичну роботу, побажав ювіляру міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових творчих пошуків. В. Мельниченко за дорученням голови Національної спілки краєзнавців України, члена-кореспондента НАН України О. Реєнта передав Федору Петровичу лист-вітання президії НСКУ, в якому зазначено: «Вийшовши з простої селянської родини, Ви змалечку пізнали усі труднощі життя свого покоління, працювали в рідному селі. У час воєнного лихоліття добровольцем пішли на фронт, брали участь у звільненні Європи від нацизму, були поранені. В повоєнні роки здобували освіту, вчителювали, очолювали педагогічний колектив Кам’янської школи № 2. 

Впродовж багатьох років Ви співпрацюєте із засобами масової інформації, займаєтеся краєзнавчо-пошуковою роботою, в якій сповна розкрився Ваш творчий потенціал. Ви робите вагомий внесок у вдячну і суспільно значиму справу виховання у молодого покоління патріотизму, любові до рідного краю і поваги до історико-культурних надбань українського народу. З нагоди ювілею прийміть щирі вітання і побажання міцного здоров’я, сил і творчої наснаги у праці на благо України.

 

IMG 0350 1001x601