Дорогі друзі!

Вітаємо вас з Новим 2014 роком і Різдвом Христовим!

 

111Зустрічаючи Новий рік, сподіваємося на добрі і радісні зміни. Наші плани невіддільні від України, від щирих і вдячних почуттів до своєї Батьківщини. 

В минулому, непростому, але насиченому подіями і добрими справами році, краєзнавці Черкащини гідно виконували свій патріотичний обов’язок на дослідницькій і культурно-освітній ниві.

 Зусиллями невтомних подвижників краєзнавства створені і побачили світ нові праці про історію і сучасне Черкаської області, якій у 2014 році виповнюється 60 років. Краєзнавчі дослідження присвячені історії міст і сіл нашого краю, людям, які творили і продовжують творити добро і достаток на рідній землі.

 Сердечно вітаємо усіх, для кого відродження історичної пам’яті, збереження історико-культурної спадщини стало справжнім покликанням і метою життя.

 Бажаємо краєзнавцям, усім, хто не байдужий до минулого і сучасного рідного краю, плідних пошуків у новому 2014 році, коли відзначатиметься 200-річчя духовного пророка і генія українського народу Т. Г. Шевченка.

 Хай досліджені вами сторінки минулого стануть життєстверджуючою основою для молодих поколінь, сприятимуть формуванню у них високих громадянських якостей, поваги до власної історії.

 Нехай ці світлі свята сповнять наші серця радістю й новою надією, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок.

 

Президія правління
Черкаської обласної організації
Національної спілки краєзнавців України