ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «НЕ ПІДЛЯГАЄ ЗАБУТТЮ»

 Обласна організація НСКУтісно співпрацює з Черкаським місцевим осередком Міжнародної громадської організації «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність», основою діяльності якого є соціальні проекти, спрямовані на підтримку жертв нацистського режиму періоду Другої світової війни, а також історичний проект «Збереження історичної пам’яті про жертви нацистських переслідувань».

 

 

2 30 10 2013

Спільно з фондом завершено роботу над проектом про період нацистської окупації на території сучасної Черкаської області.Результатом плідної співпраці стало щойно опубліковане наукове видання «Не підлягає забуттю: нацистський окупаційний режим на Черкащині (1941–1944)». До книги увійшли наукові статті, документи, матеріали та спогади очевидців нацистської окупації на Черкащині.

1 30 10 2013

 

 

Над виданням працювала редакційна колегія з фахівців-істориків (к.і.н., проф. Мельниченко В. М. (редактор), д.і.н., проф. Морозов А. Г., к.і.н., доц. Голиш Г. М., к.і.н., доц. Іржавська А. П., к.і.н., доц. Клименко Т. А.) та краєзнавців Черкаської області. Координатор проекту від фонду – Воронкіна О. А.

 

Презентація книги відбулася в науковій бібліотеці Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.