11

Шановні друзі!

Вітаємо вас з Новим 2013 роком і Різдвом Христовим.

Відійшов в історію непростий, але насичений подіями і добрими справами рік. Як і всі патріоти рідного краю і України, краєзнавці Черкащини гідно виконували своє призначення на дослідницькій і культурно-освітній ниві.

Зусиллями невтомних подвижників краєзнавчого руху створені і побачили світ нові праці про історію міст і сіл нашого краю, про його людей, які творили і продовжують творити добро і достаток на рідній землі.

Сердечно вітаємо усіх, для кого відродження історичної пам’яті, національного патріотизму, відповідальності за збереження історико-культурної спадщини  стало справжнім покликанням і метою життя.

Бажаємо краєзнавцям, усім, хто не байдужий до минулого і сучасного рідного краю, плідних пошуків в новому 2013 році. Хай досліджені вами сторінки минулого стануть життєстверджуючою основою для молодих поколінь, сприятимуть формуванню у них високих громадянських якостей, поваги до власної історії.

Нехай ці світлі свята сповнять наші серця радістю й новою надією, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок.

Президія правління
Черкаської обласної організації
Національної спілки краєзнавців України