КОНКУРС ЗІ СПОРТИВНОГО КРАЄЗНАВСТВА

Визначено переможців та призерів конкурсу зі спортивного краєзнавства «Олімпійці серед нас», присвяченого 615-й річниці міста Сміли й організованого працівниками Смілянського краєзнавчого музею.

Конкурсанти присвятили свої роботи смілянським спортсменам та їх тренерам, а саме: «батьку» веслування на байдарках і каное в Смілі Олександру Карамушці, чемпіону Параолімпійських ігор в Афінах Олександру Дризі, який щойно повернувся з Лондону, де  фінішував п’ятим на 800-метровій дистанції, а також срібному призеру Олімпіади в Сеулі Олександру Мотузенку.

1-6-11-2012

Яким же приємним було здивування, коли вітати призерів конкурсу і вручати їм нагороди прийшов сам Олександр Мотузенко! З його рук кожен отримав символічну медаль і диплом. У номінації «Публіцистичний твір» перемогу здобула черкащанка Катерина Мотузенко, друге ц третє місця дісталися гімназисткам зі Сміли Аліні Задорожній та Анастасії Старіковій. У номінації «Презентаційний проект» переміг випускник ЗОШ №1 Владислав Рак, друге місце посіла учениця цієї ж школи Даша Одинцова, а третє – гімназистка Катерина Лисицина.

Потім учасники конкурсу мали можливість поспілкуватись із відомим спортсменом та його донькою Катериною, яка теж стала переможницею, написавши про знаменитого батька.

У Смілянському музеї є окрема експозиція, присвячена розвитку спорту в місті. Тепер вона поповниться новими матеріалами.

Володимир НІКІФОРОВ,
старший науковий співробітник
Смілянського краєзнавчого музею,
голова міського осередку
Національної спілки краєзнавців України