ГОЛОСУЙМО ЗА ЧИГИРИНСЬКУ ФОРТЕЦЮ!

1-7-11Як уже повідомлялося, Чигиринська фортеця – резиденція Богдана Хмельницького увійшла до числа 21 фіналіста загальнонаціональної акції ,,7 чудес України: замки, палаци, фортеці”. Остаточне підведення підсумків акції відбудеться наприкінці року, а зараз проходить інтернет-голосування для визначення переможців, що триватиме до 1 грудня 2011 року.

17 та 18 жовтня у Чигирині працювала знімальна група. 22 жовтня фільм про легендарну гетьманську резиденцію був представлений увазі глядачів. І варто відзначити, що після показу фільму за нашу пам’ятку почали голосувати набагато активніше. Якщо до цього ,,Чигиринська фортеця – резиденція Богдана Хмельницького” займала в голосуванні 19 місце, то сьогодні вона вже на 6.

Від нас, жителів Черкаського краю, значною мірою залежить чи ввійде наша пам’ятка до числа переможців акції. Це дасть змогу перетворити Чигиринщину на один із центрів туризму України.  В свою чергу, зростання інтересу до нашого міста сприятиме залученню інвестицій та наповненню місцевих бюджетів.

Шановні черкащани, всі, хто не байдужий до історії і майбутнього рідного краю!

Голосуйте за фіналіста загальнонаціональної акції ,,7 чудес України”

,,Чигиринська фортеця – резиденція Б.Хмельницького.
Голосування проходить на сайті http://7chudes.in.ua/
Посилання для перегляду:
http://www.tvi.ua/ua/watch/author/?prog=831&date=2011-10-22#