Краєзнавчі новини

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ МИХАЙЛА ПОНОМАРЕНКА

18 грудня 2014 року голова правління обласної організації НСКУ В.М. Мельниченко та член правління Г.М. Голиш у місті Золотоноша поклали квіти до могили Михайла Федоровича Пономаренка (1920–2010). Разом з ними пам’ять відомого краєзнавця вшанували голова Золотоніської районної ради В.П. Саранча, заступник золотоніського міського голови С.В. Суддя, директор Золотоніського державного краєзнавчого музею імені М. Пономаренка В.М. Ямборська.

Детальніше...
 

ВІТАННЯ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

Vitanna

 

КРУГЛИЙ СТІЛ «ПАМЯТЬ ЄДНАЄ» В ЧДТУ

19 листопада 2014 року в Черкаському державному технологічному університеті відбувся круглий стіл «Память єднає», присвячений Дню Гідності та Свободи і Дню памяті жертв Голодомору та політичних репресій. Захід проходив за участі науковців, аспірантів, студентів ЧДТУ, краєзнавців регіону.

Детальніше...
 

КРАЄЗНАВЧА ШЕВЧЕНКІАНА УКРАЇНИ

 

24 –25 жовтня 2014 року в Шевченківському національному заповіднику у Каневі відбулася ХІІІ Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Краєзнавча Шевченкіана України», присвячена 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.

Цією конференцією Національна спілка краєзнавців України та її регіональні організації продовжили заходи ювілейного Шевченківського року. На конференції у доповідях та повідомленнях охарактеризовано процес зародження та розвиток шевченківських традицій в різних куточках України, розкрили різні аспекти життя і творчості Т.Г. Шевченка.

Детальніше...
 

КРАЄЗНАВЧА ВІДЗНАКА ЗНАЙШЛА СВОЇХ ЛАУРЕАТІВ

Після тривалої затримки нарешті вручена обласна краєзнавча премія імені Михайла Максимовича 2013 року в номінації авторських колективів. Засновники премії обласна державна адміністрація та обласна рада. Високої нагороди удостоєні члени НСКУ з Шевченківського національного заповідника у Каневі – завідувач відділу «Історія Шевченкової могили» ТАНАНА Раїса Василівна та завідувач науково-дослідного відділу охорони пам’яток історії, культури та природи ДЗИМА Віта Василівна.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 10 з 26