Краєзнавчі новини

 Круглий стіл «Афганськими дорогами….»

16 лютого 2011 р. в Черкаському державному технологічному університеті за участю науковців, краєзнавців, ветеранів Великої Вітчизняної війни 1941 – 1945 рр.  та ветеранів Афганської війни (1979 – 1989 рр.), студентів, аспірантів відбувся круглий стіл на тему «Афганськими дорогами»,  присвячений 22-й річниці виводу радянських військ з Афганістану.

Детальніше...
 

П.Т. Тронько привітав Черкаський національний університет з 90-річчям

З нагоди 90-річчя  Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького надійшло вітання від голови Національної спілки краєзнавців України, академіка НАН України, Героя України Петра Тимофійовича Тронька:Tronko

 

Детальніше...
 

 Краєзнавчий залік ,,Черкащина – козацький край

26 – 29 січня 2011 року Черкаський міський Центр туризму, краєзнавства, екскурсій та спорту учнівської молоді (ЦТКЕСУМ) провів відкритий краєзнавчий залік ,,Черкащина – козацький край”. Його мета – поглиблення знань школярів про історію козацтва, його існування у нашому краї, виховання почуття гордості і патріотизму за славних лицарів-козаків, що прославляли Україну і рідну землю.

IMG_4804

Детальніше...
 

 Учнівська краєзнавча конференція в Смілі

27 січня в Смілі відбулася Перша міська учнівська краєзнавча конференція, в якій взяли участь юні дослідники історії рідного шкіл міста. Вона була присвячена пам’ятній даті у житті смілян – визволенню міста від гітлерівських загарбників, яке відбулося 29 січня 1944 року.
__
Детальніше...
 
Вручено краєзнавчу премію імені Максимовича

Вручено краєзнавчу премію імені Максимовича

Напередодні Нового року – 30 грудня,  відбулося урочисте вручення обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича лауреатам 2010 року. Як і в попередні роки конкурс на здобуття премії проводився в двох номінаціях – серед окремих авторів і серед авторських колективів.
Детальніше...
 
«ПочатокПопередня31323334НаступнаКінець»

Сторінка 33 з 34