Краєзнавчі новини

 НАУКОВО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ В КАМЯНЦІ

Краєзнавці Кам’янського району проведенням VIII районної науково-краєзнавчої учнівської конференції ,,Ними гордиться наш край”, що відбулася 4 травня, продовжили добру традицію з вивчення історії рідного краю, життя і діяльності відомих земляків. На цьому представницькому заході учні шкіл району мали можливість не тільки оприлюднити результати своїх досліджень, а й набути досвіду виступати перед широкою аудиторією, уміння вести аргументовану дискусію, відстоювати свою точку зору.

Детальніше...
 

 ШОСТА НАУКОВО-КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ЧЕРКАЩИНИ

DSCN0568

18 травня в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася Шоста науково-краєзнавча конференція ,,Черкащина в контексті історії України”, присвячена 20-річчю незалежності України.

Особливість таких, започаткованих в 2003 році конференцій, полягає в тому, що вони є своєрідною зв’язуючою ланкою між академічною наукою і широким громадським краєзнавчим рухом, який об’єднує дослідників-патріотів рідного краю.

Детальніше...
 

 Конференція до 20-річчя незалежності України

В Черкасах відбувся заключний етап обласної краєзнавчої конференції старшокласників ,,Черкащина в історії державності України”, присвяченої 20-річчю незалежності України.

Детальніше...
 

 ,,Черкащина. Універсальна енциклопедія”

Національна спілка краєзнавців України висунула на здобуття Державної премії України у галузі науки і техніки працю професора, завідувача кафедри  журналістики Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктора філософських наук Віктора Олексійовича Жадька «Черкащина. Універсальна енциклопедія».

Детальніше...
 

 Оголошено конкурс на здобуття премії імені Михайла Максимовича 

1Щороку самовіддана і безкорислива праця краєзнавців-дослідників історико-культурної спадщини Черкащини відзначається обласною краєзнавчою премією імені Михайла Максимовича, засновниками якої є обласна рада і обласна державна адміністрація. Її лауреатами стають відомі краєзнавці з міст і районів області, які підготували і видали праці про славне минуле і сучасне Шевченкового краю, зробили вагомий внесок у справу  громадянсько-патріотичного виховання.

Детальніше...
 
«ПочатокПопередня212223242526НаступнаКінець»

Сторінка 24 з 26