Оголошено конкурс на здобуття премії імені Михайла Максимовича 

1Щороку самовіддана і безкорислива праця краєзнавців-дослідників історико-культурної спадщини Черкащини відзначається обласною краєзнавчою премією імені Михайла Максимовича, засновниками якої є обласна рада і обласна державна адміністрація. Її лауреатами стають відомі краєзнавці з міст і районів області, які підготували і видали праці про славне минуле і сучасне Шевченкового краю, зробили вагомий внесок у справу  громадянсько-патріотичного виховання.

Конкурсна комісія оголошує конкурс на здобуття обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича 2011 року. Участь в ньому можуть брати окремі автори та авторські колективи, які підготували вагомі краєзнавчі праці, які обов’язково стосуються Черкащини і мають важливе пізнавально-виховне значення. Мова видань – українська.

Згідно умов конкурсу організація (установа), яка висуває кандидатуру автора чи авторського колективу, направляє до конкурсної комісії офіційне подання, протокол зборів організації (установи), яка висуває дослідження, два примірники праці і рецензії та відгуки у пресі (якщо такі є) до 20 серпня 2011 року.

Подання направляються за адресою: 18001, м. Черкаси, площа Слави 1, обласний краєзнавчий музей, з поміткою „Спілка краєзнавців: на конкурс”.

Про премію імені Михайла Максимовича і її лауреатів можна дізнатися з матеріалів сайту ,,Краєзнавча Черкащина” (www.nsku.ck.ua).

Конкурсна комісія