У державному навчальному закладі «Черкаське вище професійне училище» відбулася зустріч члена НСКУ, кандидата історичних наук Т.М. Курінної з учнями та викладачами цього закладу. Дослідниця – автор близько 50 наукових і науково-методичних праць з історії України, державного управління, педагогіки. Вона презентувала свої книги «Благодійна діяльність та її вплив на розвиток освіти, просвіти, духовності в Україні» та «Топоніми Млієва: історичний аспект».

   Остання книга підготовлена Т.М. Курінною на основі зібраних та опрацьованих нею краєзнавчих матеріалів та спогадів односельчан. В ній розкривається історичний аспект топонімів рідного села Мліїв (Городищенський район) – назв хуторів, кутків, урочищ, долин та інших власних географічних назв, які ще й нині побутують у селі, зокрема, й назви самого поселення. Виступ Т.М. Курінної викликав інтерес у присутніх.

   Присутня на зустрічі заступник директора з виховної роботи І. Галіберенко наголосила на важливості знань про рідний край як важливого засобу патріотичного виховання. Зустріч з членом НСКУ Т.М. Курінною та інші заходи краєзнавчого спрямування в училищі – тому підтвердження.

zystrich dnz1

zystrich dnz2