Миколі Івановичу БОРЩУ – 75!

 

borsch

   У ці осінні дні виповнюється 75 років від дня народження відомого краєзнавця Миколи Івановича Борща. Впродовж багатьох років свій щедрий краєзнавчий та літературний доробок ювіляр присвячує славній історії і щирим душею людям Черкащини. Його краєзнавчі розвідки і поетичні твори виховують у молодого покоління патріотизм, любов до рідного краю і повагу до культурних надбань українського народу.

   З приємністю відзначаємо, що до свого рубіжного ювілею Микола Іванович Борщ підійшов збагаченим життєвою мудрістю, з вагомими здобутками на краєзнавчій та письменницькій ниві. Як завжди, йому притаманні такі риси як людяність, чесне і сумлінне ставлення до свого обов’язку.

   Вийшовши з простої селянської родини, він змалечку пізнав усі труднощі життя свого покоління, працював в рідному селі, служив в армії, здобував освіту, вчителював, працював в пам’яткоохоронній та культурно-освітній сфері.

   Останні 15 років М.І. Борщ трудиться в обласному краєзнавчому музеї і виконує відповідальне громадське доручення заступника голови правління обласної організації Національної спілки краєзнавців України. Саме тут у цікавих і змістовних заходах, в літературних творах і виступах в пресі сповна розкрився організаторський і творчий потенціал ювіляра.

   Микола Іванович Борщ робить вагомий внесок у вдячну і суспільно значиму справу виховання у молодого покоління патріотизму, любові до рідного краю і поваги до історико-культурних надбань українського народу.

   З нагоди ювілею, від краєзнавців Черкащини прийміть, дорогий наш ювіляре, щирі вітання і побажання успіхів у праці на благо України. Нехай Ваш дім завжди повниться щастям, а Ви живіть любов’ю та шаною рідних і друзів.

   Щиро вітаючи Миколу Івановича з ювілеєм, висловлюємо вдячність за подвижницьку громадську роботу, зичимо міцного здоров’я й творчої наснаги.

Правління обласної організації
Національної спілки краєзнавців України